українська русский english


© ДП «ПК «ЗОРЯ» 2005-2023.
Усі права захищено.
Developed by Deep Vision
ЗАХИЩЕНІ ДОКУМЕНТИ ТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

ID рішення: електронні паспорти, ідентифікаційні (ID) картки

Проектування та постачання комплексних рішень для організації видачі ID документів, поставка бланків ідентифікаційних документів (електроні паспорти та картки), обладнання та програмного забезпечення для персоналізації документів.

Захищена поліграфічна продукція

Візові етикетки, водійські посвідчення, свідоцтва реєстрації транспортних засобів, акти громадського стану, свідоцтва про право власності, ліцензії, дипломи, свідоцтва про реєстрацію юридичних осіб, медичні довідки, чеки, паркувальні талони, сертифікати відповідності та якості, фітосанітарні сертифікати.

Системи обліку та простежуваності продукції

Проекти по захисту ринків від фальсифікованої та контрабандної продукції – захищені акцизні марки та системи прямого маркування продукції (тютюнових та алкогольних виробів, фармацевтичних препаратів та іншої продукції, яка потребує захисту), програмне забезпечення для обліку для простежуваності продукції.

Комплексні рішення

Аналітика, розробка рішення та техніко-економічне обґрунтування проектів в сфері державного управління та електронного урядування.

Захист брендів та торгових марок

Розробка та поставка інтелектуальних рішень для захисту продукції (фармацевтичні та ветеринарні препарати, автомобільні запчастини, парфумерні вироби, побутова та сільськогосподарська хімія, корма для тварин, насіння) – маркування продукції унікальними захисними етикетками, захищена упаковка, надання інтернет-порталів для перевірки оригінальності продукції.

Постачання захисних матеріалів та надання субпідрядних послуг

Наша компанія широко відома як надійний партнер по виконанню субпідрядних робіт (друк, захисна нумерація, нанесення голографічних елементів, розробка програмного забезпечення), а також як постачальник матеріалів для ринку захищеного друку (захищений папір, голографічні елементи, ламінати, тагганти і т.д.).